Kontaktai

Gėlių g. 2, Avižieniai,
LT-14184 Vilnius,
Lithuania

Milda Karpičienė
Direktorė
milda@gajadecor.com
+370 678 56988

Projektų vadovė
+370 626 12201
sales@gajadecor.com

Darius Vaškys
Floristas/ Dekoratorius
+370 64536075
floristika@gajadecor.com

Sekite mus

Pagerinkite savo pInterjeras nesusideda vien iš baldų ir tinkamai parinktų atspalvių. Šiais laikais, kai įvairios interjero detalės tampa tikru mados klyksmu, sukurti modernų bei šiuolaikišką interjerą reikalauja daug daugiau pastangų. Ne paslaptis, pastaraisiais metais, medžiai interjere yra pritaikomi bene visur. Nesvarbu ar tai būtų restorano, ofiso, spa, grožio salono ar tiesiog namų erdvė. Dekoratyvinis medis interjere – esminė detalė sukurianti jaukumą bei įnešanti šiuolaikiškumo.

Jūsų interjero dekorui galime pasiūlyti platų (įvairių formų ir dydžių) stabilizuotų medžių asortimentą. Savo natūraliu grožiu jie papuoš Jūsų interjerą ne vieniems ir ne dviems metams, nereikalaudami ne tik dienos šviesos, bet specialios priežiūros – laistymo, genėjimo ir pan. Siūlydami dekoratyvinius stabilizuotus medžius, mes taip pat siūlome aukščiausią kokybę. Visi mūsų medžiai yra gaminami profesionalų iš glicerinu pripildytų augalų, kurie padeda sukurti bendrą kompoziciją. Svarbu paminėti ir tai, jog būtent stabilizuoti medžiai interjere įneša elegancijos bei sukuria jaukią, raminančią atmosferą. Žinoma, tai gali sukurti ir gyvi augalai, tačiau problema yra ta, jog jie neišsilaiko ilgai. Bėgant mėnesiams jie praranda puikią būklę, spalvą ir netgi tekstūrą. Mes puikiai suprantame ofisų ar viešų įstaigų atstovus, kuriems estetinis aplinkos vaizdas yra be galo svarbus bei augalų keitimas kas savaitę ar mėnesį yra per daug sunki užduotis. Stabilizuoti natūralūs medžiai interjere yra puikus sprendimas. Jis padeda sutaupyti laiko ir lėšų. Ką jau kalbėti apie nuolatos puikiai atrodantį augalų dekorą.

Ieškote interjero medžių, kurie tiktų jūsų foje, administracijoje, ofise ar restorane? Mes pagaminsime individualiai jums tinkančius medžius, kurie galės būti naudojami patalpų dekoravimui ar erdvių atskyrimui. Gaminame tiek mažus, tiek itin didelius stabilizuotus medžius.  Dėl kainos ir kitų detalių, prašome kreiptis skambindami kontaktų puslapyje nurodytu telefono numeriu arba susisiekdami el. paštu. Išskirtinės erdvės dekoro sukūrimui, pasiūlysime ir žalių sienų, paveikslų ar bonsai medelių idėjų.