Kontaktai

Gėlių g. 2, Avižieniai,
LT-14184 Vilnius,
Lithuania

Milda Karpičienė
Direktorė
milda@gajadecor.com
+370 678 56988

Projektų vadovė
+370 626 12201
sales@gajadecor.com

Darius Vaškys
Floristas/ Dekoratorius
+370 64536075
floristika@gajadecor.com

Sekite mus

Samanos yra labai paprastas augalų tipas, tačiau jos turi ypatingai daug gerų savybių, kurių dėka jos idealiai tinka augalų paveikslų kūrimui. Visų pirma, platus samanų pasirinkimas leidžia įgyvendinti visas idėjas net jei jos atrodo kiek neįprastos. Antra, tai augalas, kuris atrodo itin unikalus, kai yra naudojamas kaip vidaus patalpų dekoracija.

Gyvi paveikslai iš augalų, kuriuos mes kuriame, išsiskiria savo kokybe bei šiuolaikiškumu. Kiekvienas kupstinių ar lygių samanų augalų paveikslas yra pagamintas su meile, kuri ir yra pagrindinis veiksnys lemiantis galutinio produkto kokybę bei žinoma originalumą.

Kiekvieną kartą, kai mūsų profesionalūs dizaineriai turi sukurti naują projektą, jie daro viską, kad tik klientų poreikiai būtų įgyvendinti. Paveikslai iš augalų ir samanų yra kuriami pagal individualius užsakymus. Mes siūlome unikalias samanų ir augalų dekoracijas, kurios gali būti pritaikomos kiekvienoje aplinkoje.

Įneškite šiek tiek žalumos į savo namus, biurą, restoraną ar viešbutį. Mes neabejojame jog mūsų kurti žali paveikslai patobulins bei pagyvins net patį niūriausią interjerą. Jis taps kitoks – įdomus, šiuolaikiškas bei toks vienintelis.

Taip pat, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, stabilizuotų samanų paveikslai gali būti patalpinti į medinius, apvalius ar kvadratinius rėmus. Gyvi paveikslai iš augalų yra komponuojami tik iš aukščiausios kokybės stabilizuotų augalų. Taip pat, kiekvienas gyvas šiaurės samanų paveikslas gali turėti tam tikrą piešinį. Nesvarbu, ar norite, kad tai būtų paukštis, gėlė, ar kalnas – viskas yra įmanoma. Be to, mes suteikiame didelę pasirinkimo laisvę. Gyvi samanų paveikslai  gali būti pagaminti iš raudonos, rožinės, mėlynos, žalios ar bet kurios kitos spalvos samanų.

Norite unikalios samanų paveikslų kompozicijos ar galbūt samanų logotipo? Nedvejodami kreipkitės į mus, svetainėje nurodytais kontaktais. Mes įvertinsime jūsų norus ir pasiūlysime geriausią sprendimą bei kainą.

Būkite unikalūs – būkite matomi!