Kontaktai

Gėlių g. 2, Avižieniai,
LT-14184 Vilnius,
Lithuania

Milda Karpičienė
Direktorė
milda@gajadecor.com
+370 678 56988

Projektų vadovė
+370 626 12201
sales@gajadecor.com

Darius Vaškys
Floristas/ Dekoratorius
+370 64536075
floristika@gajadecor.com

Sekite mus

Yra daugybė galimų būdų dekoruoti vidaus aplinką, ją paverčiant unikalia bei šiuolaikiška erdve. Tačiau kas kitas nei vertikalus apželdinimas gali geriau sukurti naujumo ir modernumo įspūdį?

Atsižvelgiant į naujausias dizaino tendencijas, vertikalus apželdinimas interjere, kuris yra kuriamas iš stabilizuotų augalų yra naudojamas ir matomas bene visur. Vertikalūs sodai yra lengvai pritaikomi restoranuose, viešbučiuose, SPA, interjero salonuose, prekybos centruose, ofisuose bei žinoma namuose.

Tam, kad kiekvienas interjeras atrodytų stulbinančiai, GAJA DECOR GROUP naudoja tik gerai apgalvotus ir patikrintus interjero dekoracijų kūrimo sprendimus. Siekiant patenkinti visų klientų lūkesčius, kurie yra be galo skirtingi, mes prisitaikome net prie pačių įvairiausių norų bei patvirtiname net sunkiai įgyvendinamus projektus. Mes siūlome unikalų dizainą sukurtą profesionalių dizainerių, kurie išanalizuoja erdvę bei interjerą ir tik tada pateikia individualius vertikalios augalų sienos projektus, idėjas.

Turėdami ilgametę patirtį, mes taip pat dirbame su geriausios kokybės stabilizuotais augalais, kuriuos naudojame vertikalaus apželdinimo interjere kūrimui. Norint atitikti aukščiausius standartus, vertikali augalų siena ar vertikalūs sodai yra gaminami iš itin kokybiškos, Skandinavijos miškuose rinktos samanos bei kitų miško augalų. Tiksliau, visi augalai, kuriuos mes naudojame, yra pripildyti glicerinu, taigi jie nereikalaujama jokios papildomos priežiūros, įskaitant laistymą ar karpymą. Būtent toks sprendimas leidžia tiekti ilgai išsilaikantį produktą, kuris klientams padeda sutaupyti tiek lėšas, tiek laiką.

Būdami augalų sienos kūrėjais, mes ruošiame įvairius eskizus, kurie padeda nuspręsti, kokio dizaino nori mūsų klientai. Ar tai bus skandinaviškų samanų siena ar siena pagaminta iš stabilizuotų samanų bei įvairių miško augalų? Viskas priklauso nuo jūsų.

Mes siūlome vidaus patalpų apželdinimą, kuris padės jūsų aplinkai išsiskirti. Gyva lygių samanų siena, žalieji augalai ir svarbiausia, specialiai jums sukurtas dizainas. Visa tai, sukuria išskirtinį akį traukiančios erdvės vaizdą.

Jums atrodo jog apželdinimas interjere bei vertikalūs sodai pagyvins jūsų sienų dizainą biure, namuose ar kitoje vietoje? Nedvejodami susisiekite su mumis rašydami ar skambindami kontaktų puslapyje nurodytu El. paštu ar telefonu. Mes esame įsitikinę, jog rasime geriausią dekoracijos projekto bei kainos sprendimą. (Kiekvienos žaliosios sienos kaina skiriasi).