Kontaktai

Gėlių g. 2, Avižieniai,
LT-14184 Vilnius,
Lithuania

Milda Karpičienė
Direktorė
milda@gajadecor.com
+370 678 56988

Projektų vadovė
+370 626 12201
sales@gajadecor.com

Darius Vaškys
Floristas/ Dekoratorius
+370 64536075
floristika@gajadecor.com

Sekite mus

Palaikyti ryšį su gamta dabartiniame chaotiškame gyvenime nėra taip paprasta. Ypač dabar, kai visuomenė yra įtraukta į skaitmeninį pasaulį. Nors dauguma mano jog pajusti gamtos ramybę bei harmoniją būnant darbo aplinkoje yra praktiškai neįmanoma, mes norime paneigti šią nuomonę. Augalų siena – tai sprendimas, kuris gali pakeisti ofiso ar bet kurios kitos patalpos bendrą dizainą, o taip pat ir atmosferą.

Žalios sienos, pagamintos iš stabilizuotų augalų, kurias siūlome mes yra ypatingos ir unikalios. Visų pirma, jos yra itin kokybiškos ir ilgametės. Visos miško samanos bei kiti augalai, kuriuos mes naudojame yra renkami iš Skandinavijos miškų. Mes atsirenkame tik geriausios būklės stabilizuotas samanas, kurios prieš tai yra pripildomos glicerinu būnant pačioj geriausioje būklėje. Tokiu būdu yra išsaugoma pati geriausia augalo išvaizda, kuri džiugina ne vienerius metus. Visų antra, kiekvienas GAJA DECOR GROUP augalų sienelės projektas yra pagamintas atsižvelgiant į individualią erdvę bei klientų reikalavimus. Mes nekuriame kelių, identiškai tokių pačių projektų. Į kiekvieną užsakymą žvelgiame kaip į atskirą kūrinį, kurį stengiamės išpildyti šimtu procentų. Kitaip tariant, žalia siena pagaminta mūsų dizainerių, atnaujina ir prikelia tuščias sienas bei kiek įprastas erdves naujam gyvenimui.

Mūsų pagamintos žaliosios augalų sienos nereikalauja papildomos priežiūros. Augalai, patalpinti ant medinės plokštės nereikalauja vandens, saulės šviesos ar karpymo. Atvirkščiai, vertikali augalų siena išsilaiko geriausiai kai negauna tiesioginių saulės spindulių bei būna patalpinta erdvėje, kurioje nėra didelės drėgmės. Taip pat, kaip ir stabilizuotų augalų priežiūra, žaliosios sienos įrengimas yra taipogi ganėtinai paprastas. Mes pasirūpiname kokybiškais augalais, originaliu dizainu bei jį patalpiname ant tam skirtos plokštės. Belieka visą kompoziciją pritvirtinti ant sienos.

Visi mūsų žalių miško augalų bei samanų sienų dizainai gali būti naudojami tiek viešose erdvėse, tiek privačiose gyvenamosiose patalpose. Žalia augalų siena gali padėti sukurti nepriekaištingą dizainą jūsų ofise, prekybos centre, spa ar grožio salone, juvelyrikos parduotuvėje, administracijoje ar tiesiog namuose, kuriems trūksta natūralumą suteikiančių gamtos motyvų. Be abejo, svarbu pridurti ir tai, jog stabilizuotų augalų dizainas suteikia neapsakomą žavesį, subtilumą ir tuo pačiu elegantiškumą bet kuriai erdvei.

Žalioji siena gali būti pagaminta iš įvairių spalvų ir atspalvių lygių ar kupstinių samanų. Pradedant nuo natūralių, baigiant rožinėmis, raudonomis, mėlynomis ir t.t. Norite papuošti, patobulinti darbo ar namų erdvę bei joje sukurti jaukią, padedančią susikoncentruoti atmosferą? Kreipkitės dėl užsakymo jau dabar. Augalų siena ne tik atrodys išskirtinai, bet pagerins jūsų nuotaiką, emocinę būseną.

Mes galime sukurti bet kokį, jūsų norimą stabilizuotų augalų dizainą bei jį pritaikyti individualiai jūsų erdvei. Nedvejodami susisiekite su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos apie sienos kainą ir kitas detales.