Kontaktai

Gėlių g. 2, Avižieniai,
LT-14184 Vilnius,
Lithuania

Milda Karpičienė
Direktorė
milda@gajadecor.com
+370 678 56988

Projektų vadovė
+370 626 12201
sales@gajadecor.com

Darius Vaškys
Floristas/ Dekoratorius
+370 64536075
floristika@gajadecor.com

Sekite mus

Tyrimai rodo, kad augalai, kurie yra stabilizuojami bei tokiu būdu pripildomi skystu glicerinu, išsaugo savo spalvą, tekstūrą bei grožį daug ilgiau nei paprastai surinkti ir prižiūrimi augalai. Tiesą sakant, jie yra visiškai teisūs. Unikalios lygios samanų sienos ne tik puikiai tinka įvairių patalpų dekoravimui, bet tuo pačiu pasižymi puikiomis savybėmis. Šio tipo augalai nereikalauja natūralaus apšvietimo bei papildomos priežiūros įskaitant laistymą ar karpymą.

Ne paslaptis, lygios samanų sienos tampa tikru mados klyksmu. Dabar, tokio tipo dekoracijos yra dažniausiai naudojamos restoranuose, viešbučiuose, bankuose, biuruose bei žinoma namuose. Taigi tam, kad patobulintume ir įneštume gamtos žalumo į šio tipo erdves, mūsų talentingi ir kūrybingi dizaineriai deda itin daug pastangų. Kurdami lygių samanų sienų projektus, jie sukuria gražesnes, stilingesnes ir svarbiausia daug šiuolaikiškesnes erdves.

Norite įnešti dalelę gamtos į savo restoraną bei jo klientus nustebinti unikaliu sprendimu? Viskas ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti jums labiausiai patinkantį projektą. Žaliosios samanos sienos gali būti pagamintos iš Skandinaviškų, lygių ar su kupsteliais esančių samanų dekoruotų paparčiais, eukaliptais bei kitais miško augalais. Visų pirma, toks lygios samanų sienos interjero dekoras prisidės prie sveikesnės ir švaresnės aplinkos. Antra, kaip modernių dekoracijų projektuotojai mes sukursime tikrą lygių, kupstinių samanų sodą, kuris paliks įspūdį ne tik jums, bet ir visiems klientams, lankytojams.

Manote, kad lygi, žalia samanų siena puikiai tinka jūsų namų, biuro ar restorano patalpoms? Susisiekite su mumis rašydami el. paštu arba skambinami mūsų kontaktiniu telefonu numeriu. Suteiksime visą papildomą informaciją apie kainą bei individualaus projekto kūrimą. Mes esame pasirengę įgyvendinti visas jūsų idėjas bei norus!