Kontaktai

Gėlių g. 2, Avižieniai,
LT-14184 Vilnius,
Lithuania

Milda Karpičienė
Direktorė
milda@gajadecor.com
+370 678 56988

Projektų vadovė
+370 626 12201
sales@gajadecor.com

Darius Vaškys
Floristas/ Dekoratorius
+370 64536075
floristika@gajadecor.com

Sekite mus

Įvairių spalvų ir tekstūrų samanomis, nevystančiais augalais ir gėlėmis dekoruotos sienos, stalai, šviestuvai, lubos, žalieji paveikslai ir dar daugelis idėjų, kurias galime pasiūlyti Jūsų interjero dekorui. Novatoriški, modernūs, išskirtiniai kūrybiniai projektai iš natūralių stabilizuotų augalų sukurs Jūsų erdvėse nepakartojamą gamtos grožį ir interjero išskirtinumą.

Įvairių rūšių stabilizuotos samanos – bene universaliausias ir didžiausias panaudojimo galimybes turintis produktas. Iš jų kuriami paveikslai, dengiamos sienos, gaminamos dekoracijos, taip pat samanos gali būti įkomponuojamos į baldus, logotipus – ir tai dar tikrai ne viskas. Atsižvelgdami į kliento poreikius, GAJA DECOR GROUP kuria išskirtinį interjerą, atskleisdami augalo grožį.

Stabilizavimo procesas suteikia augalui ilgaamžiškumo, todėl jis lieka šviežias neterminuotą laiką. Stabilizuotos samanos ne tik išsaugo savo natūralią tekstūrą, bet ir kvapą. Be to, jos yra ir aplinkos drėgmės indikatoriai, tad augalą išsaugosite ilgiau, jei drėgmė patalpoje bus ne mažesnė nei 40%.

Paprastos miško (lygios) samanos ir samanų kupsteliai

Miškuose ir giriose, kur saulės spinduliai vos prasiskverbia pro tankią augaliją ir medžius, sukuriamos idealios sąlygos samanoms augti ant medžių kamienų ar lyg didžiuliams kilimams nukloti žemę. Tokiomis pat sąlygomis susidaro ir samanų kupsteliai. Augalai yra surenkami, išdžiovinami ir stabilizuojami. Taip jie išsaugo natūralią tekstūrą ir spalvą.

Skandinaviška samana (Cladonia Stellaris)

Skandinavijos miškuose auganti skandinaviška samana (Cladonia Stellaris) yra priskiriama kerpinių šeimai. Dėl savo ypatingos tekstūros ir atsparumo aplinkos poveikiui, yra itin vertinama kuriant interjero dizaino projektus. Kitaip nei paprastosios miško samanos, stabilizuotos jos nebijo vandens, tačiau reikėtų saugoti nuo didelio vandens kiekio (nuolatinio drėkinimo purškiant, lietaus).

Dar vienas išskirtinis šios samanos bruožas – spalvų paletė. Galima rinktis net virš 20 atspalvių – nuo juodos iki skaisčiai raudonos –, kurie tikrai pagyvins Jūsų interjerą.

Funkcionali siena „Žalioji mozaika“

„Žalioji mozaika“ – tai funkcionali siena, sukurta iš garso slopinimo sluoksnio ir stabilizuotų samanų. Jei kambario drėgmė yra ne mažesnė nei 40%, augalas išlieka minkštas ir šviežias ilgą laiką. Priešingai nei įprastos augalų sienos, „Žalioji mozaika“ nereikalauja laistymo ar apšvietimo, todėl tai vienas paprasčiausių sprendimų tiek įrengimo, tiek priežiūros atžvilgiu.