Kontaktai

Gėlių g. 2, Avižieniai,
LT-14184 Vilnius,
Lithuania

Milda Karpičienė
Direktorė
milda@gajadecor.com
+370 678 56988

Projektų vadovė
+370 626 12201
sales@gajadecor.com

Darius Vaškys
Floristas/ Dekoratorius
+370 64536075
floristika@gajadecor.com

Sekite mus

Kupstelių samanų sienos suteikia žavesio bei gyvumo bet kokio tipo patalpai. Unikalus ir individualiai jums suprojektuotas stabilizuotų augalų projektas – puiki investicija norintiems savo grožio saloną, ofisą, banką, restoraną ar tiesiog namus, paversi šiuolaikiška bei itin stilinga erdve.

Kupstinė samana, tai bežiedžiai augalai, kurie nereikalauja jokios papildomos priežiūros po to, kai yra stabilizuojami (pripildomi glicerinu). Jų nereikia laistyti, karpyti ar nuolatos valyti nuo susikaupusių dulkių. Jeigu kupstelių samanų siena bus patalpinta erdvėje į kurią nepatenka itin daug tiesioginių saulės spindulių ir kurioje nėra didelio drėgmės kiekio, jos išsilaikys net iki 10 metų. Atsižvelgiant į šiuos privalumus, stabilizuotų samanų siena yra tiek puikus pasirinkimas, tiek ideali investicija. Jos padės sukurti jaukią atmosfera ir taip pat įneš dalelę natūralumo iš gamtos.

Kaip ir kur kupstelių samanos gali būti naudojamos?

Kaip unikalaus dekoro kūrėjai, mes projektuojame stilingus ir modernius gaminius: sienas, paveikslus logotipus iš stabilizuotų samanų ir augalų. Taigi, kaip jau supratote, kupstinės samanos yra naudojamos bet kuriame mūsų projekte. Kurdami dekoraciją iš gyvų augalų, mes visada parenkame tinkamiausius augalus bei jų spalvas. Na, o kupstinė samana idealiai tinka spalvotam ir išraiškingam dizainui sukurti. Norėdami pasiūlyti kuo didesnę įvairovę, mes siūlome: tamsiai, šviesiai žalias, salotines, raudonas, rožines, violetines, mėlynas, rusvas bei kitų atspalvių kupstines samanas. Taip pat, atsižvelgdami į jūsų lūkesčius bei norus, dar prieš gamindami kompoziciją, visada parenkame tinkamiausius variantus ir juos pateikiame jums. Reikalinga itin didelė ir klientų dėmesį patraukianti siena restorane, kavinėje ar prekybos centre? Mes galime sukurti tiek mažas, tiek itin dideles sienas su lygiomis bei kupstinėmis samanomis, kurios atkreips visų dėmesį. Na, o kad sienos taptų dar unikalesnės, mes visada siūlome jas pagyvinti kokybiškais, stabilizuotasi miško augalais. Tokio tipo sienos – tikra atgaiva akims.

Norite visiškai unikalaus projekto? Mūsų profesionalių dizainerių komanda yra pasirengusi sukurti išskirtinį ir niekur nematytą sienų, paveikslų ar logotipo dizainą. Dėl konkretaus užsakymo kreipkitės į „GAJA DECOR GROUP“. Mes pateiksime savo pasiūlymus bei idėjas. Kiekvienos samanų su kupsteliais kaina skiriasi. Ji yra nustatoma pagal sienos matmenis, medžiagas bei bendrą parengimą.