logotipo sukūrimas iš samanų

"TAKE AWAY"

Ar jau spėjote apsilankyti sveiko maisto restorane "Take away"? Dabar čia galite ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasigrožėti GAJA DECOR GROUP sukurtu žalių samanų dekoru.

Daugiau
įmonės logotipas iš stabilizuotų samanų

"STATIKUS"

Ar kada nors pagalvojote jog pagrindinis jūsų įmonės logotipas gali būti pagamintas iš samanų? Pažvelkite į naujai sukurtą "Statikus" įmonės logo, kuris sukuria nepriekaištingą įmonės įvaizdį.

Daugiau
samanų sienelė

"SKUBA"

Tikra, stilinga, elegantiška. Taip atrodo naujai įgyvendintas projektas "Skuba" įmonės administracinėje erdvėje. Netradicinės formos bei dydžio rėme sukurta kompozicija - tikras gamtos įkvėpimas, virtęs šedevru.

Daugiau
unikali skandinaviškų samanų kompozicija

"PLASTIKSE"

Jūsų ofisui trūksta gyvumo bei šiuolaikiškumo? GAJA DECOR GROUP pasirūpins jūsų patalpų unikalizavimu. Vienas iš pavyzdžių,"Plastikse" ofise sukurtas dekoras. Įkvepiantis, subtilus vaizdas - viskas ko jums reikia.

Daugiau
didelių išmatavimų stabilizuotų samanų siena

"OZAS"

Kurdami vis naujus projektus, siekiame atrasti tai, ko ieško klientas. Norėdami jog "Ozo" lankytojai pajustų tikrąją ramybę, mes įgyvendinome dar vieną unikalų projektą, kurį jau dabar galite pamatyti apsilankę prekybos centre.

Daugiau
stabilizuotų augalų kompozicija verslo centre

"NARBUTO 5"

Unikali stabilizuotų samanų ir augalų kompozicija ant sienos - puikus būdas sukurti itin šiuolaikišką ir ilgaamžį dekorą bet kokio tipo patalpose. Šį kartą, GAJA DECOR GROUP pristato miško augalų bei natūralių samanų projektą,

Daugiau
unikalus žalių samanų logotipas

"MISSION DRIVEN"

Norite unikalaus ir individualiai jums sukurto jūsų įmonės ar verslo logotipo apipavidalinimo? GAJA DRCOR GROUP sukurs jūsų norimų spalvų bei atspalvių kompoziciją iš stabilizuotų samanų ar augalų. Ieškote įkvėpimo?

Daugiau
natūrali samanų sienos kompozicija

"LOOP HOTEL"

Kaip sukurti prabangiai bei tuo pačiu paprastai, bei unikaliai atrodančio viešbučio įvaizdį? GAJA DECOR GROUP yra įsitikinę jog individualiai sukurtas stabilizuotų samanų projektas, gali būti pats geriausias sprendimas.

Daugiau
Samanų kompozicija logotipui

"GLERA GAMES"

Dar viena kompozicija įgyvendinta GAJA DECOR GROUP komandos - "Glera games" logotipo apipavidalinimas. Kompozicijai sukurti, naudotos smulkios skandinaviškos samanos.

Daugiau
Samanų kompozicija rėmuose

"NARBUTAS"

Norite dekoruoti savo ofisą unikalia stabilizuotų samanų-augalų kompozicija, kuri išlaikytų puikią būklę ne vienerius metus? GAJA DECOR GROUP yra pasiruošę sukurti šiuolaikišką bei gamtos įkvėptą kompozicija išskirtinai jums.

Daugiau
Stabilizuotų augalų siena restorane

"FORTAS EUROPA"

Norėtumėte jog jūsų restorano interjeras taptų unikalus ir patrauklus lankytojams? GAJA DECOE GROUP gali padėti įgyvendinti net pačias sudėtingiausias stabilizuotų augalų - samanų dekoro kompozicijas.

Daugiau
Žalių skandinaviškų samanų siena ofise

"DANSKE BANKAS"

Skandinaviškos samanos siena, integruota posėdžių kambaryje (DANSKE BANKO ofise). Skirtingų žalios spalvos atspalvių gama, sukuria itin natūraliai atrodantį dekorą, kuris žavi savo paprastumu bei visišku išskirtinumu.

Daugiau
Samanų siena vonios įrangos salone

"AQUA HOME'"

Šį kartą GAJA DECOR GROUP pristato unikalų ir itin šiuolaikišką samanų sienos kompoziciją, kuri buvo įgyvendinta modernioje vonios įrangos studijoje "Aqua Home".

Daugiau
samanu siena su piesiniais

„Untold“, Vilnius

Stablizuotų augalų žaluma ir meniškų piešinių harmonija restorane – kodėl gi ne? Šį išskirtinį interjero dizaino srendimą GAJA DECOR GROUP komanda įgyvendino restorane „Untold“, esančiame Vilniuje

Daugiau
Augalu siena

„Sfinksas“, Vilnius

GAJA DECOR GROUP komanda savo klientams visuomet gali pasiūlyti ką nors naujo ir originalaus – šį kartą miško augalų tematika sukūrėme kompozicijas vazonuose.

Daugiau
Natūralios samanos

Ofisas, Vilnius

GAJA DECOR GROUP žalia siena šį biurą pavertė jaukiu ir išskirtiniu. Tokiame ofise malonu ne tik dirbti, bendrauti su klientais, bet ir praleisti visą darbo dieną.

Daugiau
Ozo medžiai

„Ozas“, Vilnius

Vilniuje esančiame prekybos ir pramogų centre „Ozas“ GAJA DECOR GROUP komanda papuošė tris poilsio zonos, kuriose būtų malonu pailsėti po pramogų ir apsipirkimo. Apvalių medelių lapija sukurta iš gebenių, kiti medeliai - iš eukalipto.

Daugiau
„Belomeda“, Vilnius

„Belomeda“, Vilnius

Natūralu, originalu ir paprasta – pagal šias tris savybes GAJA DECOR GROUP komanda papuošė "Belomeda” klinikos logotipą. Logotipas yra išsiskirianti klinikos interjero detalė, pagaminta iš natūralių skandinaviškų stabilizuotų samanų

Daugiau